İyilik Paylaş nedir?

Gönüllülerin belirledikleri bir STK (Sivil Toplum Kuruluşu) için kampanya yaratarak bağış toplayabildiği sosyal bağış platformudur.

İyilik Paylaş yasal mevzuata uygun mu?

Kesinlikle evet! Model TC. Vakıflar Mevzuatı, Dernekler Mevzuatı ve 2860 Yardım Toplama Kanunu’na uygun olarak tasarlanmıştır. Sisteme sadece gerekli izinlere sahip sivil toplum kuruluşları dahil olabilmektedir.

İyilik Paylaş faaliyetlerini nasıl finanse eder?

Ekibimiz tarafından iyilik paylaşma motivasyonu ile karşılanır.

İyilik Paylaş bağışlardan hizmet bedeli alır mı?

Hayır almaz.

İyilik Paylaş üzerinden nasıl kampanya yaratabilirim?

Diğer sosyal girişimlerden farkımız “doğum gününü paylaş” kurgusunu sahipleniyor olmamız. Kampanya yaratıcılarının doğum günlerinde çevrelerinden hediye ya da benzeri sürprizler yerine bağış talep edebildikleri bir modelimiz var. Sen de doğum için iyilikpaylas.org üzerinden “kampanya yarat” ı tıklayarak, istediğin STK için bağış toplayabilirsin. Tavsiyemiz doğum gününden minimum bir ay önce kampanyanı oluşturman ve bol bol çevren ile paylaşman olur. Doğum gününe daha varsa da “kampanyalar” kısmından istediğin kişinin kampanyasına bağışta bulunabilirsin.

Kampanya bağışlarım nereye gidiyor?

Bağışının %100’ü doğrudan seçtiğin kampanyanın sivil toplum kuruluşu tarafından tahsil edilir. Kart ekstrende her bir bağış işleminin detaylarını tek tek görebilirsin.

İyilik Paylaş ekibine nasıl girebilirim?

[email protected] adresine atacağın emaile en kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsin. Ekibimize girmek tamamen ücretsizdir, motivasyonundan ve tutkusundan emin olduğumuz kişilerin ailemize katılmasından mutluluk duyarız.

Haydi Sen de Doğum Gününü Paylaş

Giriş Yap

ya da
Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.
Parolanı mı unuttun?
Kayıt olarak ya da giriş yaparak Kullanım ve Gizlilik Koşullarını, Aydınlanma ve Rıza Metnini okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.

Kayıt Ol

Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Kayıt Ol

ya da
Kayıt olarak ya da giriş yaparak Kullanım ve Gizlilik Koşullarını, Aydınlanma ve Rıza Metnini okuduğumu ve kabul ettiğimi beyan ederim.
Zaten üye misiniz? Giriş yapın

Parola Sıfırla

Parola Sıfırla Açıklama

Doğrulama Kodu Gönder

Doğrulama kodun gelmediyse spam klasörünü kontrol edip tekrar dene