Burcu Agma: Cesaretlendirdigimiz Her Cocuk Bana Hediye!

Kampanya Başlangıç Tarihi : 05.05.2019
Kampanya Bitiş Tarihi : 12.05.2019
Bağış Yapılan STK :
Hedef Tutar : ₺ 3000

Yeni bir yaş almak üzereyken, dileklerden çok, şükrettiklerim var aklımda...Bugün cesaretle adım attığım herşeyde en iyi şekilde eğitim almamı sağlayan ailemin, okuduğum okullarda ilkokuldan - üniversiteye öğretmenlerimin - profesörlerimin, çalışmaya başladığım günden beri bana destek olan her akıl hocamın izi var...Ben çok şanslıydım, ama her çocuk onun için özenle hazırlanmış bir hayata doğmuyor...

Bu sene doğumgünümde beni düşünen, hediye almak isteyen herkesi beraber bağış yapmaya davet ediyorum! Bizi biz yapan, bugünlere gelmemize katkıda bulunan herkes için olsun bu bağış. Ve hediyemiz yeni jenerasyonda sevgiye, eğitime, cesaretlendirilmeye ihtiyacı olan tüm minikler için Türk Eğitim Vakfı (TEV)’de buluşsun! Ilk hedefimiz (3,000 TL), tabiki daha çok bağış toplayabilirsek daha da güzel olur!

Bu kıymetli hediyeniz için şimdiden çok teşekkür ederim, cesaretlendirdiğimiz her çocuk bana en güzel hediye - ve söz her birinizle ayrı ayrı buluşup teşekkürümü bizzat ileticem.

....

For all my friends overseas,

This year, I'm dedicating my birthday to a very well-known and established charity organization in Turkey (TEV).  Raising money to support the education of kids (3,000 TL = $500) in Turkey will be the best gift for me.  So let’s spread the love this year to support kids who are really in need.

Love you all - Burcu

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

₺ [total_fonzip_payment currency=""] 

 

[accept_fonzip_payment name="bagis1" stk="Türk Eğitim Vakfı" currency="₺"  button_text="BAĞIŞ YAP"]

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

2300
Kampanya Başlangıç Tarihi:
05.05.2019
Kampanya Bitiş Tarihi:
12.05.2019
Bağış Yapılan STK:
Hedef Tutar:
₺ 3000

Haydi Sen de Doğum Gününü Paylaş