Doğum Günümü Kimsesiz Hayvanlara Bağışlıyorum!

Kampanya Başlangıç Tarihi : 31.08.2018
Kampanya Bitiş Tarihi : 07.09.2018
Bağış Yapılan STK :
Hedef Tutar : ₺ 10000

32. Doğum günümü kimsesiz hayvanlara bağışlıyorum. Hayattaki en önemli vizyonlarımdan birisi, doğadaki tüm hayvanlara yaşam hakkı tanındığı güzel bir dünya içinde bulunmak. Yeni yaşımdaki dileğim ise bu vizyonumun gerçekleşmesi, en azından bu vizyonum gerçekleşmesi ile ilgili ülkemizde ve dünyada güzel adımların olması. Ülkemizde maalesef 5199 sayılı kanun hala değişmedi ve hayvanlara şiddet hala kabahatlar kanunu arasında yer alıyor.
Bu nedenle doğum günümü Türkiye'nin en büyük Hayvan Hakları Fedarasyonu olan  ve içinde bulunduğum HAYTAP'a bağışlamaya karar verdim. Bu vizyonumu gerçekleştirmem için bana destek olmak isteyenler, aşağıdaki linkten bütçelerinin el verdiği kadar bağış yapabilirler.  Bağışlarınız ülkenin dört bir yanında hayvan adına faaliyet gösteren HAYTAP'a aktarılarak mama alımı, klinik giderleri gibi kalemlerde kullanılacak, yaşam mücadelesi veren dostlara çok büyük destek olacak.

Bana verebileceğiniz en güzel hediye, bu kampanyaya katılmanız ve paylaşmanız olacak. Bu arada, siz de kendi doğum gününüzü aynı şekilde bağışlayabilirsiniz. Iyilikpaylas.org’ a üye olarak kampanyanızı yaratabilirsiniz.

Sevgiler..
Şükran Batur

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

₺ [total_fonzip_payment currency=""]

[accept_fonzip_payment name="bagis1" stk="HAYTAP" currency="₺" button_text="BAĞIŞ YAP"]

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

0
Kampanya Başlangıç Tarihi:
31.08.2018
Kampanya Bitiş Tarihi:
07.09.2018
Bağış Yapılan STK:
Hedef Tutar:
₺ 10000

Haydi Sen de Doğum Gününü Paylaş