Doğumgünümü Kimsesiz Hayvanlara Bağışlıyorum!

Kampanya Başlangıç Tarihi : 28.08.2018
Kampanya Bitiş Tarihi : 04.09.2018
Bağış Yapılan STK :
Hedef Tutar : ₺ 10000

[English content below]

Sevgili dostlarım,

42. doğum günümde bir değişiklik yapıyorum ve Haytap Hayvan Hakları Federasyonu yararına bir bağış kampanyası başlatıyorum. Bana hediye olarak çorap, kitap, gömlek, kazak almak yerine, ayırabileceğiniz kadar parayı bu kampanya aracılığıyla sahipsiz hayvanlara bağışlayabilirsiniz. 10 lira veya 1000 lira farketmez, önemli olan çorbada sizin de tuzunuz olması. Bağışlarınız ülkenin dört bir yanında hayvanlar adına faaliyet gösteren HAYTAP' a aktarılarak mama alımı, klinik giderleri gibi kalemlerde kullanılacak, yaşam mücadelesi veren dostlara can suyu olacak.

Bana verebileceğiniz en güzel hediye, bu kampanyaya katılmanız ve paylaşmanız olacak. Bu arada, siz de kendi doğum gününüzü aynı şekilde bağışlayabilirsiniz. Iyilikpaylas.org' a üye olarak kampanyanızı yaratabilirsiniz.

Teşekkürler, sevgiler

Tolga Akyıldız

-----------------------

Dear friends,

I'm making a change on my 42nd birthday and I'm launching a donation campaign for Haytap, Animal Rights Federation in Turkey. Instead of buying me socks, books, shirts, sweaters as a gift, you can donate as much money as you can with this campaign. 10 or 1000does not matter Your donations will be transferred to HAYTAP, which operates on behalf of stray animals all over the country, and will be used in items such as food purchases, clinical expenses.

Thanks in advance for joining.

Tolga Akyıldız

 

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

₺ [total_fonzip_payment currency=""] 

 

 

[accept_fonzip_payment name="bagis1" stk="HAYTAP" currency="₺"  button_text="BAĞIŞ YAP"]

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

1000
Kampanya Başlangıç Tarihi:
28.08.2018
Kampanya Bitiş Tarihi:
04.09.2018
Bağış Yapılan STK:
Hedef Tutar:
₺ 10000

Haydi Sen de Doğum Gününü Paylaş