Doğum günümü "ONLARA" bağışlıyorum ????

Kampanya Başlangıç Tarihi : 08.09.2019
Kampanya Bitiş Tarihi : 15.09.2019
Bağış Yapılan STK : Karabaş Doğal Yaşam Derneği
Hedef Tutar : ₺ 5000

[English content below]

Sevgili dostlarım,

43. doğum günümde bir değişiklik yapıyorum ve kimsesiz hayvanlar yararına bir bağış kampanyası başlatıyorum. Bana hediye olarak çorap, kitap, gömlek, kazak almak yerine, ayırabileceğiniz kadar parayı bu kampanya aracılığıyla sahipsiz hayvanlara bağışlayabilirsiniz. 10 lira veya 1000 lira farketmez, önemli olan çorbada sizin de tuzunuz olması. Bağışlarınız kimsesiz hayvanlar yararına faaliyet gösteren Karabaş Derneği'ne aktarılacak ve muhtaç dostların tedavi masrafları için kullanılacak. 

Bana verebileceğiniz en güzel hediye, bu kampanyaya katılmanız ve paylaşmanız olacak. Bu arada, siz de kendi doğum gününüzü aynı şekilde bağışlayabilirsiniz. Iyilikpaylas.org’ a üye olarak kampanyanızı yaratabilirsiniz.

Teşekkürler, sevgiler

Tolga Akyıldız

———————–

Dear friends,

On my 43rd birthday and I’m launching a donation campaign for stray animals. Instead of buying me socks, books, shirts, sweaters as a gift, you can donate as much money as you can with this campaign. 10 or 1000 does not matter. Your donations will be transferred Karabas Animal Rescue Charity which operates on behalf of stray animals all over the country and will be used in items such as food purchases, clinical expenses.

Thanks in advance for joining.

Tolga Akyıldız

 

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

1480
Kampanya Başlangıç Tarihi:
08.09.2019
Kampanya Bitiş Tarihi:
15.09.2019
Bağış Yapılan STK:
Karabaş Doğal Yaşam Derneği
Hedef Tutar:
₺ 5000

Haydi Sen de Doğum Gününü Paylaş