TOFD yararına yıldız gibi parlayalım :)

Kampanya Başlangıç Tarihi : 07.04.2019
Kampanya Bitiş Tarihi : 14.04.2019
Bağış Yapılan STK :
Hedef Tutar : ₺ 4200

Gelin hep beraber doğum günü ayım olan Nisan ayında omurilik felçli olan kardeşlerimizden birinin hayatında yıldız gibi parlayalım. Hediye, çiçek, organizasyon masrafları anlamlı bir bağışa dönüşsün. Bunun için Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği adına açtığım hesaba bağış yapmanızı rica ediyorum.

Bağış yaparken onların hayatlarının ne kadar zor olduğunu ve hepimizin birer engelli adayı olduğumuzu  lütfen unutmayalım. Bu bağışın, hayattaki  ‘iyiki’lerimizin artmasına ve de bir insanın hayatına dokunmanın verdiği huzura vesile olmasını ümit ediyorum. 

Alt limit yok, üst limit yok, üyelik yok. Bağışlar komisyonsuz ve kesintisiz direkt Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD) gidiyor. Çağrım sadece ailem, arkadaşlarım ve tanıdıklarıma değil, çorbada tuzu bulunmasını isteyen herkese.

Kampanya Nisan ayı sonuna kadar geçerli olup bittikten sonra aldığımız sandalyeyi ihtiyaç sahibine hediye etmek için dileyenler ile buluşacağız. Kampanyama katılarak, beğenerek ve paylaşarak lütfen yayılmasına vesile olalım. 

Desteklerinizi heyecanla bekliyor olacağım, şimdiden herkese teşekkür ederim. 

Sevgilerimle,

Ayşegül Yargıç

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

₺ [total_fonzip_payment currency=""]

[accept_fonzip_payment name="bagis1" stk="TOFD" currency="₺" button_text="BAĞIŞ YAP"]

KAMPANYAYA YAPILAN TOPLAM BAĞIŞ :

4445
Kampanya Başlangıç Tarihi:
07.04.2019
Kampanya Bitiş Tarihi:
14.04.2019
Bağış Yapılan STK:
Hedef Tutar:
₺ 4200

Haydi Sen de Doğum Gününü Paylaş